تحقیق مشخصات فنی سیستم منیپولیتور و گریپر حمل و جابجایی

صفحه اصلی آرشیو راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی تبلیغات تماس با ما

صفحه نخست  » مقاله  »  تحقیق مشخصات فنی سیستم منیپولیتور و گریپر حمل و جابجایی

کارآموزی مکانیک خودرو تحقیق مشخصات فنی سیستم منیپولیتور و گریپر حمل و جابجایی مقاله پروژه دانلود کاراموزی منیپولیتور پروژه کاراموزی منیپولیتور کاراموزی مشخصات فنی منیپولیتور کاراموزی مکانیک کاراموزی گریپر و حمل کارورزی منیپولیتور کارورزی گریپر کارآموزی مکانیک ایران خودرو گزارش کارآموزی مکانیک در نمایندگی ایران خودرو گزارش کارآموزی رشته مکانیک در ایران خودرو

Technically Mnypvlytvr and gripper systems

 

موضوع تحقیق : مشخصات فنی سیستم منیپولیتور و گریپر حمل و جابجایی

مقدمه:
امروزه استانداردهای ایمنی و سلامت، انجام عملیات فیزیکی و بدنی را محدود و کلیه فعالیت هایی را که با توان بدنی استاندارد و تعریف شده و شرایط ارگونومی اپراتورها تطابق نداشته باشد ممنوع کرده اند . بنابراین تولید کنندگان ناگزیر از استفاده از تجهیزات مناسب در این زمینه می باشند. با توجه به رشد و توسعه صنعت هندلینگ ، محدوده وسیعی از ابزار و ماشین آلات در اختیار تولیدکنندگان قرارگرفته و طراحان خطوط تولید این امکان را یافته اند که با انتخاب ماشین آلات مناسب، فرایندهای جابجایی را تا حد امکان از حالت دستی خارج کرده و به فرایندهای ماشینی تبدیل کنند. یکی از ماشین آلات بسیار کارا و پر استفاده در صنعت جابجایی مواد منیپولیتور می باشد. منیپولیتور ماشینی است که بصورت هوشمند وزن بار را بالانس کرده و به اپراتور این امکان را می دهد که تنها با کنترل موقعیت و بدون اعمال هیچگونه نیروی اضافه ای بار را جابجا کند . توجه ویژه به شرایط ارگونومی و فیزیولوژی اپراتور در طراحی این دستگاه از امتیازات ویژه آن می باشد بطوریکه اپراتور بدون نیاز به انجام حرکات بدنی خاص و یا اعمال نیروی خارج از استاندارد و بدون احساس خستگی ناشی از انجام فعالیت فیزیکی قادر به انجام کار خواهد بود.
شرکت INDEVA ایتالیا با سابقه ای بالغ بر۴۰ سال در زمینه طراحی و ساخت انواع منیپولیتور از پیشگامان این صنعت در جهان می باشد. شرکت به اندیشی و فناوری فردا (بافکو) بعنوان نماینده انحصاری این شرکت در ایران با تکیه برتجارب ارزنده INDEVA و توان فنی خود امیدوار است راه حل های بهینه ای در زمینه سیستم های جابجایی مواد ارائه نماید.

مشخصات فنی سیستم منیپولیتور و گریپر حمل و جابجایی
proposal on sarbarg

 


قیمت : 2000 تومان
[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]
تبلیغات