پاورپوینت خانه بوردو

صفحه اصلی آرشیو راهنمای خرید پرسش و پاسخ درباره ما پشتیبانی تبلیغات تماس با ما

صفحه نخست  » فنی و مهندسی  »  پاورپوینت خانه بوردو

دانلود پروژه معماری پاورپوینت خانه بوردو پلان خانه بوردو تحلیل خانه بوردو خانه بوردو رم کولهاس خانه ی بوردو پلان خانه ی بوردو تحقیق معماری بوردو تحلیل معماری مدرسه بوردو معماری بوردو پاورپوینت معماری بوردو

PowerPoint Home Bordeaux

 

پاورپوینت بررسی معماری خانه بوردو در به همراه تصاویر و پلان طبقات در قالب ۱۶ اسلاید

توضیح پروژه:
در کشور فرانسه، زوجی در خانه‌ای قدیمی اما زیبا زندگی می‌کردند و خواهان خرید خانه‌ای جدید بودند. زمانی که به دنبال یک معمار می‌گشتند، مرد این خانواده در سانحه‌ی رانندگی هولناکی تا مرز مرگ رفت. او زنده ماند، اما حالا به ویلچیر نیازمند بود.
دو سال بعد، این زوج مجدداً به فکر ساخت خانه‌ای جدید افتادند، چرا که مرد خانه احساس می‌کرد در خانه‌ی قدیمی‌شان همچون یک زندانی گیر افتاده است. او به معمار پروژه گفت: “بر خلاف تصور احتمالی شما، من یک خانه‌ی ساده نمی‌خواهم. من به دنبال خانه‌ای پیچیده هستم؛ خانه‌ای که بازتاب دنیای پیچیده‌ی من باشد.
معمار این پروژه، رم کولهاس، می‌گوید: “آن‌ها از ما خانه‌ای می‌خواستند تا به طور واضح دیگران و خود اعضای خانواده را به یاد وضعیت مرد نیندازد. ما سعی کردیم تا در طراحی این خانه به جای جبران کارهایی که مرد خانه قدرت انجامشان را نداشت، بر تمام کارهایی که هنوز می‌توانست انجام دهد تأکید کنیم.”


قیمت : 5000 تومان
[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]
تبلیغات